Workshop zaměřený na glamour/akt v industriálním prostoru Galerie G18 v Poděbradech

Workshopem Vás provede Anna Šíma Kopková
Termín: sobota 23. 7. 2022 
10:00- 14:00 (max. 6 účastnic/aktérek) 15:00 – 19:00 (max. 6 účastnic/aktérek)
Místo: industriální část budovy v Galerii G18 (Jiřího nám. 36, Poděbrady)
Cena: 2 500 Kč (registrace nutná / max 12 účastnit)


REGISTRACE: https://cz.social-commerce.io/nqE3Tu
nebo e-mailem na anna.multiart@gmail.com
Registrace dokončena po zaplacení částky online nebo převodem.

Voucehry jako dárek jsou možné. Zasílají se poštou nebo si je můžete vyzvednout u nás v ateliéru Arthaus (Pivovarská 163, Liberec-Vratislavice nad Nisou)

V ceně workshopu je líčení, styling a drobné občerstvení. 
Každá účastnice digitálně obdrží 6 profesionálně vyretušovaných fotografií ve webové a tiskové kvalitě. Následně ji bude odesláno 6 profesionálně vytištěných fotografií o velikosti 10 x 15 cm jako leporelo.

Workshop začne komentovanou prohlídkou výstavy v galerii G18 „Nymfy z odpadu“ s autorkou Annou. Při workshopu Niterné vášně se klade důraz na fotografické zachycení ženské krásy a smyslnosti. Jsou to cílené sexy fotografie, pro které se volí spíše strohé oblečení, spodní prádlo, a nebo mohou být ženy zcela nahé, přičemž se choulostivé partie vhodně zakryjí. Dle individuální domluvy a potřeby si každá aktérka stanoví hranice, kam až chce zajít a co si vlastně chce z focení odnést. Fotografie mají za úkol svádět – vyvolávat sexuální napětí a zároveň znázornit intimitu, bezprostřednost a nekompromisní krásu ženy.

V případě dohody a souhlasu účastnice budou některé z fotografií z workshopu vystaveny při dernisáži 20.8.2022 výstavy Nymfy z odpadu v G18.