Glamour na míru

Mohu si udělat radost dámy a nebo naopak muži mohou rozmazlit své bohyně, které překvapí foto voucherem.

Sandartní cena: 6 500 – 8 000 (dle požadavků na focení)
Délka focení i s přípravou: 4 – 6 hodin
V ceně: líčení (spolupráce s Mary Kay), styling, malé občerstvení, 15 foto ve webové a tiskové kvalitě a 10 foto vytištěných na památku

Mým foto prostorem je z velké části hlavně areál prvorepublikového pivovaru, kde sídlí moje místo ve sdíleném ateliéru ARTHAUS ve Vratislavicích nad Nisou-Liberec. Dle individuálních požadavků je však možné domluvit i jiné prostředí na focení v závislosti na přání, ročním období či počasí.

Co sebou:
Vždy župan a rychle nazouvací obuv. Dle individuální domluvy vždy zavazadlo s oblečením, obuví, spodním prádlem a vlastní líčidla.

Při glamour focení se klade důraz na zachycení ženské krásy a smyslnosti. Jsou to cílené sexy fotografie pro které se volí spíše strohé oblečení, spodní prádlo a nebo mohou být ženy zcela nahé, přičemž se choulostivé partie vhodně zakryjí. Fotografie mají za úkol svádět – vyvolávat sexuální napětí a zároveň znázornit intimitu, bezprostřednost a nekompromisní krásu ženy. Může se samozřejmě jednat i o fotografování párů či mužů.

Přestože glamour fotografie cílí na sexualitu, s erotikou a samotným aktem přece jen nemají co do činění. Glamour fotky mají probouzet fantazii, a právě proto je třeba dbát na důkladné zakrytí intimních partií, kdežto u aktů se tyto partie naopak staví do popředí a tento fotografický styl je založen právě na jejich uměleckém vyobrazení.

Dle individuální domluvy a potřeby se stanoví hranice, kam až model chce zajít a co si vlastně chce odnést na památku.