Svatební focení

Svatební den je nezapomenutelný okamžik. Připomínejte si ho fotkami z polaroidu, nebo knihou svázanou z ručního papíru. Vyberte si jeden z připravených balíčků nebo mě kontaktujte. Připravím vám nabídku na míru podle vašeho přání.

“Svatba dělá ze dvou životů jeden celý.” Mark Twain

Svatební balíčky

Originální album

Ráda vám vytvořím velmi originální foto album z ručního papíru. Do směsi na papír je možné zamíchat jakékoliv propriety ze svatebního dne např. květiny, trávu, oblečení, ubrus, atd.. a vytvořit tak papír. Z tohoto papíru se zhotoví svatební foto album, které doslova prožilo svatební den spolu s Vámi. Cena tohoto alba je individuální. Záleží na počtu stran a požadované velikosti foto alba.

  • Fotoalbum velikost A4 (80 stran) s ochranou krabičkou – 4 500 Kč
  • Fotoalbum velikost A3 (70 stran) s ochranou krabičkou – 5 500 Kč

Fotokoutek

Zapůjčení Polaroid 600, Instax wide, Instax Mini, nástěnka na přpíchnutí instatních fotografií, popisovače, zábavné propriety a vtipné cedulky. Cena 1800 Kč + profotografované náplně do instantních fotoaparátů.

  • Polaroid 600 – 8ks – 520 kč
  • Instax WIDE – 10ks – 330 kč
  • Instax MINI – 10ks – 279 Kč

Jedná se o jedinečné fotografie, které vyjíždí z fotoaparátu ihned po zmáčknutí spouště. Do pár minut máte v ruce hotovou vzpomínku, do které můžou svatebčané psát či malovat. Je to ohromná zábava pro jakoukoliv věkovou kategorii a zároveň tím vzniknou zajímavé vzkazy a výtvory na památku od svatebčanů pro novomanželé.

Fotokniha

Focením to nekončí.  Dále také možnost uspořádat Vaše fotografie do foto-knihy přímo na míru. Profesionálně zpracovaný tisk od firmy Saal-digital. Přechod všech stran ve vazbě zachovává fotografiím jednotnost i v sebemenších detailech. Zároveň povrchová úprava jednotlivých stran zabraňuje rychlému “ošahání” a vydrží i polití tekutinou a setření hadříkem bez známky poškození. Navrhuji přebal a uspořádání fotografií přesně tak, aby kniha co nejlépe odrážela svatební den.

Nezávazná poptávka

Obsazenost

PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Natáčení svateb

Chcete jedinečnou vzpomínku na váš svatební den? Vytvoříme Vám moderní videoklip s originální grafikou dle Vašich přání a požadavků. Používáme moderní technologie a nejnovější trendy. Záleží na Vás co vše budete chtít zaznamenat (příprava novomanželů, průběh obřadu, hostinu, únos nevěsty, přátele, rozhovory, večerní zábavu, …) S tímto videem můžete zažívat Vaši svatbu každý den. Připravíme Vám nabídku dle Vašich požadavků.

fbshare