TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Těhotenství je nezapomenutelné období života, které stojí za to si uchovat na památku. Zaměřuji
se jak na focení v přirozeném prostředí domova, tak v exteriéru, takže ideálně venku, spíše v
letních dnech při západech nebo východech slunce nebo i noční focení. Nejraději fotím v netradičních prostorech.
Čím netradičnější prostředí, tím netradičnější a extravagantnější fotografie. V zimních měsících mi skýtá útočiště náš ateliér ARTHAUS.CZ


VÁNOCE UŽ V LISTOPADU!

VÁNOCE UŽ V LISTOPADU!!! Přiznávám se, jsem vánoční Grinch! Jediný co, mě na Vánocích baví jsou dárky a vaječňák 😀 A tak jsem se rozhodla dát takový dáreček nám Ženám. CELÝ LISTOPAD fotím GLAMOUR NA MÍRU se slevou 30%! Je to poslední nejzazší termín, kdy se stihnou fotky zprodukovat do Vánoc. Ženy si mohou udělat radost a vytvořit odvážný dárek pod stromeček. Nebo naopak muži mohou rozmazlit své bohyně, které na štědrý den překvapí svojí zachycenou krásou a nespoutanou duší, kterou při focení odhalují.

AKČNÍ CENA POUZE NA LISTOPAD 2022: 4 500 Kč (po slevě)
(Nevztahuje se na pořízení voucheru a realizaci focení v jiný termín.)

Sandartní cena: 6,5 – 8 tis (pokud s partnerem nebo bez)
Délka focení i s přípravou: 4 – 6 hodin
V ceně: líčení (spolupráce s Mary Kay), styling, malé občerstvení, 15 foto ve webové a tiskové kvalitě a 10 foto vytištěných na památku

Mým foto prostorem je z velké části industriální prostředí, urbex či ateliér, ale i jakýkoliv jiný prostor dle domluvy. Tato domluva na prostředí je opět individuální v případě každého jedince v závislosti na přání, ročním období či počasí.

Co sebou:
Vždy župan a rychle nazouvací obuv. Dle individuální domluvy vždy zavazadlo s oblečením, obuví, spodním prádlem a vlastní líčidla.

Při glamour focení se klade důraz na zachycení ženské krásy a smyslnosti. Jsou to cílené sexy fotografie pro které se volí spíše strohé oblečení, spodní prádlo a nebo mohou být ženy zcela nahé, přičemž se choulostivé partie vhodně zakryjí. Fotografie mají za úkol svádět – vyvolávat sexuální napětí a zároveň znázornit intimitu, bezprostřednost a nekompromisní krásu ženy. Může se samozřejmě jednat i o fotografování párů či mužů.

Přestože glamour fotografie cílí na sexualitu, s erotikou a samotným aktem přece jen nemají co do činění. Glamour fotky mají probouzet fantazii, a právě proto je třeba dbát na důkladné zakrytí intimních partií, kdežto u aktů se tyto partie naopak staví do popředí a tento fotografický styl je založen právě na jejich uměleckém vyobrazení.

Dle individuální domluvy a potřeby se stanoví hranice, kam až model chce zajít a co si vlastně chce odnést na památku.